SmartQuad – Kapalı Alan

SmartQuad – Kapalı Alan, İHA’nın yerden hareketini sağlayan ve istenildiği takdirde basitçe monte edilen ve kablolama ihtiyacı duymayan kapalı alanların izlenmesini sağlayan ve içerideki insanları tespit edip, uyarı veren GKS (Güvenlik Kontrol Sistemi) yazılımına sahip İnsansız Hava Aracıdır.

Müze, kapalı otopark, fabrika gibi işyerlerinizde güvenlik önlemleri ve görüntü alma, kişi tespiti gibi işleriniz için artık güvenlik kameralı ve bekçilerin yerini İnsansız Hava Araçları alacak.

Yüksek çözünürlüklü kamera tertibatı ve görüntü işleme yöntemi ile saatlik, gecelik periyotlarla işyerinizde olup bitenler hakkında haberdar olunabilmektedir. Tüm sistemlerimiz olası bir kaza, arıza ya da hırsızlık anında en yakın güvenlik güçlerini ve kullanıcıyı gerçek zamanlı olarak uyaracak güvenlik yazılımlarına sahiptir.

 

 

Bütün İnsansız Hava Aracı sistemlerimizde;

  • Enerji kaybına karşı güvenli iniş desteği
  • Kumanda sinyali kaybında otomatik eve dönüş özelliği
  • yedek uçuş kontrol kartı
  • Tek motor arızasında güvenli iniş imkanı
  • Otomatik paraşüt sistemi ile acil durum desteği
  • Aracın kaybolma durumunda otomatik yayın yapan acil durum vericisi

standart sistemler olarak bulunmaktadır.

 

Tüm bunların yanında insansız hava araçları ve gömülü sistem yazılım çözümlerimize ek olarak, yangın tespiti, zararlı gaz- hava ve su analizleri, tarım arazisi verimlilik kontrolü, inşaat ve harfiyat alanları gelişim ve kontrolü, kapalı alan kontrol ve kişi tespiti imkanları opsiyonel olarak hizmetinizdedir.

18 Temmuz 2017
460 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. AAneteDere dedi ki:

    By dealing together, two of you can address problems of self-esteem and mutual trust. He is content, along with the the complete opposite of what we think senior years has in store for us.

BİR YORUM YAZIN