Sosyal Medyada Biz}

Huma Teknoloji Hakkında

Tam otonom ve özgün yazılımlarımız ile özgün tasarım ve kompozit üretimimizi birleştirerek; arama/kurtarma, keşif, gözlem ve görüntüleme başta olmak üzere çok fonksiyonlu, tarım, emniyet, itfaiye, orman işleri gibi bir çok kurum ve kuruluşa yönelik faydalı hizmetler veren özel tasarım insansız hava araçları üretiyoruz. 2016 yılında faaliyete geçen firmamızın 3 ayrı seviye için uçuk kontrol ve otopilot yazılımları mevcuttur. Geliştirilen hava aracı isterlerine uygun uçuş kontrol ve otopilot yazılımlarımızı özelleştirerek müşterilerin kullanıcı dostu ürünlere sahip olmasını sağlıyoruz.

 

Huma Teknoloji firması Anadolu Üniversitesi Teknoloji bahçesinde kurulan bir firma olup sürekli olarak araştırma geliştirme faaliyetleri ve sektördeki teknolojik ihtiyaçları karşılamaya yönelik özel uygulama hava araçları, hızlı prototipleme ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Asıl çalışma alanımız İnsansız Hava Araçları olmakla birlikte, nesnelerin interneti, elektronik kart ve devre tasarımı, yazılım çalışmaları gerçekleştirmekte ve bunların farklı düzeylerde eğitimini vermekteyiz.

Ürünümüz olan hava araçlarının yapısal tasarımları, üretimleri, gömülü sistemleri, devre kartı şemaları, çeşitli görevler için gereken görüntü işleme algoritmaları firmamız tarafından yerli iş gücü ile ortaya koyulmaktadır.